KONTAKTY

NÁKUPNÍ GALERIE COOL HOME
U STADIONU 714/30
MOST 43401
cool-home@seznam.cz


ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 3 200,00 Kč (128,00 Eur)
DOSTUPNÉ
naše cena 1 100,00 Kč (44,00 Eur)
NA OBJEDNÁVKU

NOVINKY

arr316.8.2017 POŠTOVNÉ S ČESKOU POŠTOU - ZVÝHODNĚNÍVážení zákazníci, připravili jsme pro Vás zvýhdněné poštovné od České pošty PŘI NÁKUPU ZBOŽÍ V... arr324.06.2018 - Samolepky na autoSuper novinka v naší nákupní galerii. Samolepky na auto, kterým se také říká nálepky na auto,...

ANKETA

ODKUD JSTE SE O NÁS DOZVĚDĚLI?

ZBOŽÍ 39% HEUREKA 23% FACEBOOK 17% GOOGLE 20%

 

 

 

 

 

 

 


» VÝMĚNA ZBOŽÍ
VÝMĚNA ZBOŽÍ - VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Přišlo Vám domů zboží, které jste si objednali v nákupní galerii COOL HOME, ale nesedí Vám velikost, nebo prostě nejste s výrobkem spokojeni? Věřte, že jsme k Vaší objednávce přistupovali zodpovědně a s maximální péčí, a uvědomujeme si, jaký to je pocit, pokud ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme, aby jste byli spokojeni nejen s námi, ale také se zbožím. Tak jako jsme přistupovali k vyřízení Vaší objednávky, s maximální péčí,  budeme i nyní postupovat stejně v případě vrácení nebo výmeny zboží. Vždy jsme připraveni řešit, vše s čím nejste spokojeni.

Pokud chcete zboží reklamovat, potřebné informace najdete na stránce reklamace.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí mají možnost do 14 ti dní od převzetí vrátit zboží a to např. z důvodů,  které jsme zde uvedli nebo také bez udání důvodu.

Za jakých podmínek lze zboží vyměnit/vrátit?

1) zboží nesmí být použito(nesmí být nošeno, ježděno s kočárkem atd. )

2) zboží musí být kompletní vč. obalu, návodu, příslušenství

3) zboží nesmí být jakýmkoliv způsobem poškozeno, vč. originální krabice,či původního balení

4) zboží odešlete zpět na naši adresu - nezasílejte na dobírku

 

Za jakých podmínek nelze zboží vyměnit/ vrátit? Ano exitují vyjímky, kdy shora uvedené neplatí

1) zboží, které bylo zhotoveno na zakázku ( u nás e jedná o textil s potiskem a

samolepky z kategorie nejen na auto) U tohoto zboží nelze provét výměnu ani jej vrátit

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.

 

Pokud Vám zboží např nesedí velikostně, je možné jej vyměnit za zboží s potřebnou velikostí. Pokud výrobek neodpovídá Vašim požadavkům , můžete jej vyměnit za jakékoliv zboží z naší nabídky.

Výměna zboží pokud je zboží dostupné vyřizujeme zpravidla do 10 dnů. Pokud budeme muset zboží objednávat bude výměna vyřízena později.