KONTAKTY

NÁKUPNÍ GALERIE COOL HOME
U STADIONU 714/30
MOST 43401
cool-home@seznam.cz


ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
NA OBJEDNÁVKU
naše cena 189,00 Kč (7,56 EUR)
DOSTUPNÉ

NOVINKY

arr35.8.2018 POŠTOVNÉ JIŽ OD 30 KČVážení zákazníci, připravili jsme pro Vás zvýhodněné poštovné již od 30 kč  ... arr324.06.2018 - Samolepky na autoSuper novinka v naší nákupní galerii. Samolepky na auto, kterým se také říká nálepky na auto,... arr3Nalepení samolepky na zeď FOTONÁVOD - Jak správně lepit samolepky s přenosovou folií JAK SPRÁVNĚ LEPIT SAMOLEPKY S... arr3Přijde vám vaše domácnost nudná a okoukaná? Oživte ji! Doma se každý z nás chce cítit příjemně. Není se proto čemu divit, že si dáváme záležet s výběrem... arr3Originální samolepky na zeď oživí bydlení. Už je máte doma?Každý z nás čas od času přemýšlí nad způsobem, jak svému bydlení dodat nový šmrnc a nádech, aby nám...

ANKETA

ODKUD JSTE SE O NÁS DOZVĚDĚLI?

ZBOŽÍ 36% HEUREKA 25% FACEBOOK 18% GOOGLE 21%

 

 

 

 

 

 

 


VŠE O NÁKUPU » VÝMĚNA ZBOŽÍ
VÝMĚNA ZBOŽÍ - VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Přišlo Vám domů zboží, které jste si objednali v nákupní galerii COOL HOME, ale nesedí Vám velikost, nebo prostě nejste s výrobkem spokojeni? Věřte, že jsme k Vaší objednávce přistupovali zodpovědně a s maximální péčí, a uvědomujeme si, jaký to je pocit, pokud ze zakoupeného zboží nemáte radost. Chceme, aby jste byli spokojeni nejen s námi, ale také se zbožím. Tak jako jsme přistupovali k vyřízení Vaší objednávky, s maximální péčí,  budeme i nyní postupovat stejně v případě vrácení nebo výmeny zboží. Vždy jsme připraveni řešit, vše s čím nejste spokojeni.

Pokud chcete zboží reklamovat, potřebné informace najdete na stránce reklamace.

Všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí mají možnost do 14 ti dní od převzetí vrátit zboží a to např. z důvodů,  které jsme zde uvedli nebo také bez udání důvodu.

Za jakých podmínek lze zboží vyměnit/vrátit?

1) zboží nesmí být použito(nesmí být nošeno, ježděno s kočárkem atd. )

2) zboží musí být kompletní vč. obalu, návodu, příslušenství

3) zboží nesmí být jakýmkoliv způsobem poškozeno, vč. originální krabice,či původního balení

4) zboží odešlete zpět na naši adresu - nezasílejte na dobírku

 

Za jakých podmínek nelze zboží vyměnit/ vrátit? Ano exitují vyjímky, kdy shora uvedené neplatí

1) zboží, které bylo zhotoveno na zakázku ( u nás e jedná o textil s potiskem a

samolepky z kategorie nejen na auto) U tohoto zboží nelze provét výměnu ani jej vrátit

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.

 

Pokud Vám zboží např nesedí velikostně, je možné jej vyměnit za zboží s potřebnou velikostí. Pokud výrobek neodpovídá Vašim požadavkům , můžete jej vyměnit za jakékoliv zboží z naší nabídky.

Výměna zboží pokud je zboží dostupné vyřizujeme zpravidla do 10 dnů. Pokud budeme muset zboží objednávat bude výměna vyřízena později.