KONTAKTY

NÁKUPNÍ GALERIE COOL HOME
U STADIONU 714/30
MOST 43401
cool-home@seznam.cz


ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
DOSTUPNÉ
naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
DOSTUPNÉ
naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
DOSTUPNÉ

NOVINKY

arr35.8.2018 POŠTOVNÉ JIŽ OD 30 KČVážení zákazníci, připravili jsme pro Vás zvýhodněné poštovné již od 30 kč  ... arr324.06.2018 - Samolepky na autoSuper novinka v naší nákupní galerii. Samolepky na auto, kterým se také říká nálepky na auto,... arr3Přijde vám vaše domácnost nudná a okoukaná? Oživte ji! Doma se každý z nás chce cítit příjemně. Není se proto čemu divit, že si dáváme záležet s výběrem... arr3Originální samolepky na zeď oživí bydlení. Už je máte doma?Každý z nás čas od času přemýšlí nad způsobem, jak svému bydlení dodat nový šmrnc a nádech, aby nám...

ANKETA

ODKUD JSTE SE O NÁS DOZVĚDĚLI?

ZBOŽÍ 37% HEUREKA 25% FACEBOOK 18% GOOGLE 21%

 

 

 

 

 

 

 


Originální samolepky na zeď oživí bydlení. Už je máte doma?

Každý z nás čas od času přemýšlí nad způsobem, jak svému bydlení dodat nový šmrnc a nádech, aby nám nepřipadalo okoukané, nudné a nezajímavé. I když si dáte se zařízením interiéru sebevíce záležet, po určitém času vás zvolené dekorace začnou nudit. Za oživení bydlení nemusíte utrácet balík, existuje nespočet způsobů, jak domácnosti navrátit původní kouzlo - a jedním z nich jsou třeba originální samolepky na zeď, které k vám domů vnesou úplně jiný nádech!

Od kuchyně po ložnici

Vkusnou samolepku na zeď si můžete nalepit prakticky kamkoli - hodí se do ložnice, ozdobí zeď v obývacím pokoji, oživit s ní můžete i prázdné stěny na chodbě. Stačí si vybrat vhodný motiv, který vás zaujme a který se podle vás bude do dané místnosti skvěle hodit a máte napůl vyhráno. Aplikace samolepky na zeď není vůbec složitá, vzhledem k tomu, že sama o sobě z jedné strany lepí, jednoduše strhnete ochranou folii a lepicí stranou ji připevníte ke zdi. A to je vše.

Děti nadchnou pohádkové motivy

Samolepky a zeď budou bavit především děti. Ty milují všechno barevné a veselé, do pokojíčku jim můžete pořídit nějakou samolepku s dětským, nebo třeba pohádkovým motivem. Děti mají své pohádkové či seriálové hrdiny a to by bylo, aby neskákaly nadšením do výšky, když jim zeď v pokoji polepíte jejich oblíbenými postavičkami. Rázem budou chtít v pokojíčku trávit více času.

Za pár korun hodně muziky

Samolepicí dekorace mají mnoho podob a provedení. Mezi motivy jsou nejoblíbenější abstraktní tvary, originální nápisy nebo třeba květiny. Výhodou je, že za málo peněz získáte hodně muziky. Samolepky na zeď nestojí svět, ale udělají velkou parádu, ze které se budete těšit opravdu dlouho.