KONTAKTY

NÁKUPNÍ GALERIE COOL HOME
U STADIONU 714/30
MOST 43401
cool-home@seznam.cz


ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
DOSTUPNÉ
naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
DOSTUPNÉ
naše cena 189,00 Kč (7,56 EUR)
DOSTUPNÉ

NOVINKY

arr35.8.2018 POŠTOVNÉ JIŽ OD 30 KČVážení zákazníci, připravili jsme pro Vás zvýhodněné poštovné již od 30 kč  ... arr324.06.2018 - Samolepky na autoSuper novinka v naší nákupní galerii. Samolepky na auto, kterým se také říká nálepky na auto,... arr3Nalepení samolepky na zeď FOTONÁVOD - Jak správně lepit samolepky s přenosovou folií JAK SPRÁVNĚ LEPIT SAMOLEPKY S... arr3Přijde vám vaše domácnost nudná a okoukaná? Oživte ji! Doma se každý z nás chce cítit příjemně. Není se proto čemu divit, že si dáváme záležet s výběrem... arr3Originální samolepky na zeď oživí bydlení. Už je máte doma?Každý z nás čas od času přemýšlí nad způsobem, jak svému bydlení dodat nový šmrnc a nádech, aby nám...

ANKETA

ODKUD JSTE SE O NÁS DOZVĚDĚLI?

ZBOŽÍ 36% HEUREKA 25% FACEBOOK 18% GOOGLE 21%

 

 

 

 

 

 

 


Přijde vám vaše domácnost nudná a okoukaná? Oživte ji!

Doma se každý z nás chce cítit příjemně. Není se proto čemu divit, že si dáváme záležet s výběrem vhodné barvy pro výmalbu stěn, že pečlivě volíme nábytek, že přemýšlíme nad tím, v jakém stylu si své bydlení zařídíme. Je to vlastně vcelku logické, že si svůj domov přizpůsobujeme k obrazu svému. A je to tak v pořádku. Jenže čas od času každého z nás přepadne vtíravý pocit, že naše domácnost působí nudně, že je okoukaná a nezajímavá. Tak co teď?!

Někdy stačí málo a výsledek je fenomenální!

Máte-li pocit, že vzhledu vaší domácnosti něco chybí, nebojte se ji něčím oživit. A rozhodně se nemusíte spoléhat pouze na nějaké drahé nebo třeba složité postupy! Někdy stačí málo a výsledek je doslova ohromující. Vsadit můžete třeba na novou výmalbu pokoje, kdy ani není potřeba malovat hned všechny stěny - velice moderním řešením je vybrat nějakou výraznou barvu a s tou vymalovat dominantní zeď v pokoji. Stejně tak vám může pomoci i nějaký vzor, kterým danou stěnu ozdobíte a tím pádem vyzdvihnete.

Pomoci mohou i maličkosti!

Jestliže se vám zařízení domácnosti nelíbí, vsaďte na maličkosti. I zdánlivě vyhlížející drobnosti vám totiž pomohou cítit se doma zase o něco lépe, protože díky nim získáte pocit, že tu máte něco nového, originálního a neokoukaného. Co třeba samolepky na zeď? Ty se dají pořídit za pár kaček, jejich aplikace je velice jednoduchá a výsledek zaručeně stojí za to! Oblíbené jsou motivy květin, nejrůznější motivační nápisy nebo třeba abstraktní tvary, které se hodí snad všude.

Znáte hru „škatulata, hýbejte se“?

Také jste jako děti ve školce nebo možná ještě na základní škole hrály hru škatulata, hýbejte se? Co vyzkoušet i tuhle metodu, jak oživit nudné bydlení? Divili byste se, kolik toho dokáže obyčejné přeskládání nábytku. Dejte si sedací soupravu na druhou stranu, postel v ložnici otočte nebo stolek v pracovně nasměrujte výhledem z okna. Uvidíte, že i takhle málo stačí!