KONTAKTY

NÁKUPNÍ GALERIE COOL HOME
U STADIONU 714/30
MOST 43401
cool-home@seznam.cz


ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
DOSTUPNÉ
naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
DOSTUPNÉ
naše cena 99,00 Kč (3,96 EUR)
DOSTUPNÉ

NOVINKY

arr35.8.2018 POŠTOVNÉ JIŽ OD 30 KČVážení zákazníci, připravili jsme pro Vás zvýhodněné poštovné již od 30 kč  ... arr324.06.2018 - Samolepky na autoSuper novinka v naší nákupní galerii. Samolepky na auto, kterým se také říká nálepky na auto,... arr3Nalepení samolepky na zeď FOTONÁVOD - Jak správně lepit samolepky s přenosovou folií JAK SPRÁVNĚ LEPIT SAMOLEPKY S... arr3Přijde vám vaše domácnost nudná a okoukaná? Oživte ji! Doma se každý z nás chce cítit příjemně. Není se proto čemu divit, že si dáváme záležet s výběrem... arr3Originální samolepky na zeď oživí bydlení. Už je máte doma?Každý z nás čas od času přemýšlí nad způsobem, jak svému bydlení dodat nový šmrnc a nádech, aby nám...

ANKETA

ODKUD JSTE SE O NÁS DOZVĚDĚLI?

ZBOŽÍ 36% HEUREKA 25% FACEBOOK 18% GOOGLE 21%

 

 

 

 

 

 

 


Nalepení samolepky na zeď

JAK SPRÁVNĚ LEPIT SAMOLEPKY S PŘENOSOVOU FOLIÍ

Lepení samolepky je snadná a zábavná věc. Stačí málo a všední prostory dostanou nový a osobitý šmrnc. Přesto je však potřeba dodržovat doporučené postupy. Přečtěte si návod, jak správně nalepit samolepky na zeď.

U rozměrově větších samolepek doporučujeme při lepení asistenci dvou osob.

UPOZORŇUJEME, že samolepky nejsou určeny pro čerstvě natřené, vlhké nebo latexové povrchy. 
Nově natřené zdi musí minimálně dva týdny vyschnout. Pokud stěna při kontaktu s látkou barví, není vhodná k lepení samolepky.

U větších sad samolepek, doporučujeme provést 24 hodinový test pouze s jednou nálepkou ze sady, aby jste se přesvědčili, zda je vybraný povrch pro její nalepení vhodný.


DOPORUČENÝ POSTUP:

Před nalepením je potřeba zeď zbavit nečistot a prachu. Případné nerovnosti začistit smirkovým papírem. Potom očistit hadříkem, může být i vlhčený, aby lépe na sebe navázal prach. Pokud se tyto nečistoty a prach dostanou na lepicí stranu samolepky, přestává správně lepit. Věnujte proto prosím pozornost v jakém prostředí samolepku nejen lepíte, ale i skladujete.

Po rozbalení samolepky z role je potřeba ji rozmotat a nechat odpočinout na rovné ploše tak, aby samolepka nebyla vlnitá a dosáhla pokojové teploty.

 

 

 

 

 


U samolepek s transportní (průsvitnou) folií nebo přenosovým papírem je potřeba nejdříve tuto fólii důkladně nalepit na dekoraci  (pokud již není součástí samolepky )  a přitlačit k samolepce (rukou, hadříkem či stěrkou). 

 

 

 

 


 

Podle složitosti motivu nebo podle vlastní fantazie můžete samolepku nalepit jako celek, popřípadě rozstříhat a lepit po částech

 Nyní sejměte podkladový papír (samolepka zůstává na transportní průsvitné folii). (Pozor na to, aby se samolepka při lepení nepokrčila, tím se na sebe kousky přilepí a zmáčknou. Samolepka se pak velmi špatně vyhlazuje.) Podkladový papír doporučujeme odstranit tak, že položíte samolepku na zem, transportní folií dolů. Poté horní podkladový papír odlepujte pod ostrým úhlem, pokud Vám někde samolepka zůstane na podkladovém papíru, vraťte se, přitlačte samolepku zpět a znovu pokračujte.

 

Přiložte samolepku na zeď do požadované polohy a důkladně uhlaďte suchým hadříkem, aby dokonale přilnula k podkladu (zejména její vnější části, pokud tak neučiníte, může se stát, že se okraje samolepky začnou odchlipovat). Uhlazujte pouze v místech motivu samolepky, ať zbytečně nepřilepujete transportní folii ke stěně.

 

 

 

 

Teprve nyní můžete odstranit transportní fólii. Fólii odstraňujte pod co nejvíce ostrým úhlem, abyste zamezili odlepení samotné samolepky od zdi.
(Pokud se Vám stane, že někde vznikne bublinka, je několik možností, jak ji odstranit. Buď samolepku pomalu odlepit až nad část s bublinkou a znovu přilepit tak, aby bublinka nevznikla nebo již nalepenou samolepku uhladit směrem od bublinky ven hladítkem na tapety nebo jinou podobnou pomůckou, popř. opatrně propíchnout špendlíkem a vyhladit.)